INFO PRO ČLENY

Příspěvky 2021

Kapacita žákyň je na cvičební rok 2021/2022 naplněna

Momentálně nepřibíráme nové členy do kategorie žákyň. Děkujeme za pochopení.

Platba příspěvků 2021/2022 (COVID)

Cvičenci, kteří měli zaplaceno za období leden-červen 2020->mají automaticky zaplaceno za období září-prosinec 2021. Noví členové platbu uhradí nejpozději do 30. 9. 2021.

Zdravotní TV 2021/2022

Prosíme všechny cvičence, aby si na zdravotní TV nosili vlastní ručník nebo podložku.

Potkejme se u Kolína

Bohužel stále nemůžeme chodit cvičit, ale i tak bychom na pohyb neměli zapomínat. Pojďte se s námi projít po Kolíně a jeho okolí.   Na odkazu níže budeme postupně zveřejňovat kartičky. Na každé kartičce je informace o místě, úkoly ke splnění a místo pro Vaši fotografii. Více informací v odkaze.   https://sites.google.com/.../domovsk%C3%A1-str%C3%A1nka

Začínáme od 13. 9. 2021

Co dělat, když chci začít cvičit?

Nelze se přihlásit předem, proto je nejlepší přijít na danou hodinu. Cvičení si vyzkoušíte a pokud se bude líbit, dostanete přihlášku. Kapacita je ovšem omezena. Přednost mají vždy stávající členové. Děkujeme za pochopení. Nezapomeňte se vždy nahlásit a domluvit se cvičitelkou.

Aktuální opatření k 30. září 2021

INFORMACE KE CVIČENÍ       od čtvrtka 30. 9. se osoby do 18 let nemusí prokazovat bezinfekčností. Rodiče, kteří chodí cvičit na Rodiče a děti se i nadále musí bezinfekčností prokazovat.

Čestné prohlášení

státní svátek a prázdniny

O státních svátcích a školních prázdninách neprobíhá cvičení oddílu všestrannosti.